Napisał/a dnia 31 grudnia 2014 w kategorii Archiwum, Koncerty, Muzyka, Strona, Telewizja, Uncategorized, Wystąpienia publiczne, Zdjęcia

Hej hej hej! Dzisiaj mamy ostatni dzień 2014 roku, dlatego podobnie jak rok temu, robimy dla Was podsumowanie tego, co się działo u Juli.. a także u nas, bo w przypadku naszej strony trochę się zmieniło :) Choć na pozór u Juli było spokojniej, niż w latach poprzednich, to jednak jest o czym pisać. Zapraszamy do przeczytania i przypomnienia sobie :) Miłej lekturki!

1. Jula 2014 rok przywitała na koncercie w Grudziądzu, gdzie widzowie mogli zobaczyć prawie cały jej set koncertowy. Widowisko nie  było nadawane w żadnej telewizji, więc jeśli ktoś chciał zobaczyć, to musiał się wybrać pod samą scenę :)

      

2. 10 lutego Jula odwiedziła studio Eska, w którym utworzono VideoCzat z wokalistką dla jej fanów. Jula przez 30 minut odpowiadała na różnorodne pytania fanów oraz zaśpiewała a capella kawałek piosenki ”Ślad” na prośbę jednej z redaktorek naszej strony.

      

3. 1 marca Jula wzięła udział w imprezie charytatywnej ”Bieg Po Nowe Życie”, która odbyła się w Wiśle. Bieg ma za zadanie promować działania prozdrowotne, edukować w zakresie transplantacji narządów oraz aktywizacji społeczeństwa kraju do świadomego oddawania narządów do przeszczepu i przeszczepu rodzinnego.

      

4. 2 marca na kanale 4funTV pojawił się premierowy odcinek Wywiadowni z Julą, gdzie rozmawiała sobie z nią Lady Nina :)

      

5. 8.03. Jula odwiedziła Radio WAWA :)

    

6. 26 marca mogliśmy obejrzeć Julę w programie Świat Się Kręci na TVP1, który prowadzi Agata Młynarka. Jula udzieliła się na temat tego, jak wielką siłę ma dzisiaj internet i co można dzięki niemu osiągnąć :) Wszystkich chętnych do obejrzenia zapraszamy  tutaj.

      

7. Na początku roku ogłoszono, że Jula weźmie udział w projekcie Young Stars, na który specjalnie nagrała piosenkę ”Przed Siebie” (którą możecie odsłuchać tutaj), która później pojawiła się na płycie 180′ jako bonus track. 8 kwietnia w Empik Junior w Warszawie, Jula z m.in. Saszan i Dawidem Kwiatkowskim podpisywali płyty CD YS, które były dodatkiem do festiwalu.

      

8. 26.04. w Poznaniu odbyła się I edycja Young Stars Festival, którą otworzyła Jula. Pomimo tego, że cały czas walczyła z anginą, zaprezentowała się bardzo profesjonalnie. Wykonała tam swoje największe hity – ”Za Każdym Razem”, ”Przed Siebie”, ”Obiecaj”, ”Kiedyś Odnajdziemy Siebie”, ”Nie Zatrzymasz Mnie” oraz ”Byłam”. Nagrania z koncertu dostępne są tutaj :)

      

9. 8.05. Jula wystąpiła na Gali Moda & Styl jako oprawa wokalna. Wokalistka zrezygnowała z pozowania na ściance i skupiła się tylko i wyłącznie na zaśpiewaniu swoich największych hitów :)

      

10. 11 czerwca odbyła się premiera drugiego singla Juli z nowej płyty – ”Nieśmiertelni”. Niestety w teledysku nie możemy zobaczyć Juli, pomimo tego, że prędzej pojawiły się zdjęcia z planu klipu, na których jest nie kto inny, jak nasza Jula.

      

11. 17 czerwca urodziło się drugie ”dziecko” Juli – płyta 180 stopni. Na płycie znajdują się solowe piosenki artystki, jak i również duety z Fabiszem, DZK oraz Frenchym :) Teksty piosenek mówią o miłości, przyjaźni, jak i również o nadziei na lepsze jutro. Sesję zdjęciową do płyty wykonał znany i ceniony fotograf – Kajus Pyrz.

      

12. 17.06. Jula pojawiła się w katowickim empiku, gdzie podpisywała płyty, odpowiadała na pytania fanów, a także zaśpiewała wraz z fanką kawałek piosenki ”Zapach Kawy”. W naszej galerii jest bardzo dużo zdjęć z tego wydarzenia, ponieważ główna dowodząca strony julitafabiszewska.pl miała okazję pojawienia się na spotkaniu :)

      

13. 18.06. Jula pojawiła się na podpisywaniu płyt we wrocławskiej Renomie.

      

14. 29 czerwca w Kołobrzegu odbył się koncert edycji ”Lato Zet i Dwójki”, który swoją obecnością uświetniła Jula! :) Wokalistka wykonała tam swój największy przebój ”Za Każdym Razem” oraz najnowszy wtedy singiel ”Nieśmiertelni”.

      

15. 25 września odbyła się oficjalna premiera teledysku do piosenki ”Będę za Tobą”, którą Jula nagrała wraz ze swoim mężem – Fabiszem. Teledysk do samego końca był tajemnicą i fani nic nie wiedzieli – Jula jednak może być pewna, że niespodzianka udała się w 100% :)

      

16. W 2014 roku Jula wzięła udział w akcji Coca Coli ”Powiedz To Piosenką”. Jula nagrała w sumie 10 emotisongów z tekstami, które mogli zaproponować jej fani :) Oprócz tego, Jula wzięła również udział w Coca Cola Tour i wystąpiła na specjalnym koncercie we Władysławowie.

      

17. W mijającym roku wokalistka zagrała również kilka koncertów. Osobiście możemy zagwarantować, że na każdym była masa energii i świetnej zabawy! :)

        
        
      

Tak więc dobrnęliśmy do końca wspominek :) Jak dobrze wszyscy wiemy, Jula od jakiegoś czasu siedzi w Nowym Yorku i wraca do nas już w marcu :) Wierzymy, że pod pewnymi względami rok 2015 roku będzie dla Juli lepszy (w szczególności jeśli chodzi o traktowanie Juli odpowiednio przez jej wytwórnię), a także jeśli chodzi o festiwale oraz koncerty!

Ten rok był dla naszej strony bardzo pracowitym rokiem. Wiele się u nas działo, było kilka zmian. Przede wszystkim pierwszą jest to, że strona została oficjalnie autoryzowana przez samą wokalistkę! Jednakże tak naprawdę dopiero kilka dni temu stało się to, na czym od dawna nam wszystkim zależało i czego nam również życzyliście – staliśmy się Oficjalnym Fanclubem Juli. W tym roku zorganizowaliśmy również kilka projektów dla Juli i bardzo Wam wszystkim z tego miejsca dziękujemy za udział!

Dziękujemy Wam wszystkim za ten rok i liczymy, że będziecie również w 2015. Z tego miejsca chcielibyśmy Wam życzyć wszystkiego, co najlepsze w nadchodzącym nowym roku! Dużo zdrowia, spełnienia marzeń, radości oraz wielu spotkań z naszą Ulubienicą! :)

Skomentuj wpis


© JulitaFabiszewska.pl