Napisał/a dnia 31 grudnia 2016 w kategorii Koncerty, Muzyka, Telewizja, Wystąpienia publiczne, Wywiady, Zdjęcia

No i nadszedł ten moment, w którym po raz kolejny zasiadam z ciepłą herbatą i zaczynam pisać Wam podsumowanie tego, co się działo u Juli w minionym roku. Ten czas leci tak niesamowicie szybko, mam wrażenie, że dopiero co podsumowywałam lata 2013, 2014 i 2015. Nim się obejrzę, pojawi się wpis z 2017.. Czas leci, starzejemy się, no ale nic, serdecznie zapraszam do lektury i odświeżenia pamięci ;)

Zdecydowanie trzeba przyznać, że ten rok był dla Juli bardzo intensywny i można by rzecz nawet przełomowy. Ale no zacznijmy od samego początku :))

1. O tym, że Jula ma wielkie serce mówić nikomu chyba nie trzeba. Potwierdziło się to znowuż 7 lutego, gdy Jula wraz z mieszkańcami Łomży podróżowała miejskim autobusem oraz pojawiła się w łomżyńskiej galerii, gdzie przeprowadzana była zbiórka pieniędzy dla małego Filipka. Łącznie zebrano 12 tys. złotych.

      

2. W roku 2016 nie zabrakło również koncertów. Wokalistka odwiedziła w sumie 12 miejscowości, gdzie występowała ze swoimi największymi hitami, a także tajemniczą piosenką o roboczym tytule A7… Nam się udało być w Łebie, Gąbinie, Zawierciu oraz Dąbrowie Górniczej :)

      
      
  

3. I w końcu przechodzimy do tego, co było dla nas chyba najważniejsze w tym roku, jeśli chodzi o Julę. Dokładnie 1 września odbyła się premiera najnowszego singla wraz z teledyskiem, który zapowiada zupełnie nową, trzecią płytę piosenkarki. Piosenka ”Milion Słów” to nic innego, jak nasze tajemnicze ‚A7’, tylko ze zmienionym refrenem i drugą zwrotką :)

A jak nowy singiel, to i promocja ruszyła – DDTVN, PnŚ, radia… Utwór został wykonany również w Tańcu z Gwiazdami, gdzie wokalistka zaśpiewała dla Misheel Jargalsaikhan i Jana Klimenta.

       
       

4. ”Milion Słów” to niejedyna muzyczna nowość w 2016 roku. 24 listopada odbyła się premiera świątecznej piosenki ”Gdy Gwiazdka”, w której możemy usłyszeć również znany chór Sound’n’Grace. Utwór można było usłyszeć w świątecznej ramówce Polsatu.

5. Zaskoczeniem, chyba dla wszystkich, była informacja o tym, że Jula postanowiła sprawdzić swoje siły w aktorstwie. Już na wiosnę będziemy mogli przekonać się o jej umiejętnościach w serialu M jak Miłość.

      

6. 2016 rok był przede wszystkim rokiem pracy nad płytą. Ostatnimi czasy prace te szczególnie nasiliły się, a my już wiemy, że producentem kilku piosenek został Tabb, znany ze współpracy z m.in. Sylwią Grzeszczak, Grzegorzem Hyżym, czy też właśnie chórem Sound’n’Grace.

7. 23 grudnia Julę można było spotkać na krakowskim rynku.. i odebrać od niej choinkę :)

      

8. A rok 2017 wokalistka przywita na stołecznej estradzie, czyli Hello 2017 wraz ze stacją TVN :) Ptaszki ćwierkają, że Jula wykona 2 utwory, mniej więcej 20 minut po północy ;)

Z tego miejsca chciałybyśmy Wam życzyć wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Przede wszystkim dużo zdrowia, bo bez zdrowia nie ma nic, szczęścia, radości, spełnienia marzeń (w tym tych związanych z Julą), mniej jadu i fałszywości oraz tego, abyście za rok wszyscy mogli czytać kolejne podsumowanie ;)

Happy New Year życzy OFC Jula

Skomentuj wpis


© JulitaFabiszewska.pl